China, 19./20. Jh.
China, 20. Jh.
Japan, sign. "Yüwen", 19. Jh.
China, um 1900
China, 20 Jh.
Japan, Ende Meiji-Periode (um 1900)
Japan, Meiji-Periode (1868-1912)
Japan, 19./20. Jh.
Japan, 1833 - 1904