Crailsheim, um 1800
Frankfurt, datiert "1688"
Frankfurt, um 1700
Frankfurt, um 1700
Delft, De Porceleyne Fles, 19. Jh.
Delft, 18. Jh.
A. 18. Jh.
Delft, De Porceleyne Fles, 19. / 20. Jh.
Delft, 18. / A. 19. Jh.
Deutsch, 18. Jh.