Mitte 19. Jh.
Nürnberg, um 1820
Anf. 19. Jh.
Wien, 1845
Deutsch, um 1820
Deutsch, datiert 1821
London, J. J. Aldous, 1846
Sheffield, 1898
Schweden, 1887
Kopenhagen, I. Bronee, 1910-1934